|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-11-03 13:15:51
|
1834
|
Én a Pussy cat nevű szilikonost veszem, mert az a legolcsóbb, és nekünk (a cicáknak:)) is bevált. Eddig 1300 Ft körül volt a 3,8 l-es, 2500 Ft körül a 8 l-es, de felfedeztem egy új boltot, ahol 1000 Ft a 3,8-as, 2000 a 8-as, úgyhogy jól bevásároltam.
Nálunk Adonis ivaros kandúr, lehet, hogy ezért olyan fontos a szagtalan alom. Eddig bármit próbálta, bűz volt, csak a szilikonos alom esetén nem. |
|
A hozzászólás:
 |
csacsi1976
2009-11-03 13:09:02
|
1833
|
| Mi is szilikonos almot használtunk a fressiből a fehéret és az nagyon jó nekem két alomtálca van két cicára egyikbe nagy másikba kisdolog kerül :) Ritkán keverik. két-három hétig volt elég a 8 literes asszem, a pisiset gyakrabban cserélem a másikból csak kiszedem Jó mert kiszívja a nedvességet és így kopog a dolog :D Most mivel az ingyen van nekem Kukorica csutka granulátumot használunk apró de a széthordást szőnyeggel és takarítással megelőzöm. Nagyon jó szagtalan a nedvesség mindíg alul van felül száraz nem keverem át, és a nagydolog is könnyen kiszedhető. Amúgy bizonyos cégektől 20 kilós zsákokban rendelhető 280+áfa kilója. Nagy állatházakban egerek és patkányok alá használják (mi is ) még ott is jól szagtalanít mi is azért tértünk át a forgácsról. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|