Keresés

Részletes keresés

zsozé1 Creative Commons License 2009-11-05 16:47:32 220
Szevasz! A szalmabrikett énnálam , ha csak 12 darabot teszek rá, akkor 2-2.5 órát bir ki. De ha 20-25 darabot akkor 4-5 órát is.Csak akkor tul meleg van , a jelenlegi kinti hőmérséklethez mérten. A niknevemre kattintva erről több leirást is olvashatsz. vegyestüzelésű topikban. Bocs a késői válaszért, de nemvolt jó a szám.gépem. Zsozé
A hozzászólás:
ordii Creative Commons License 2009-11-02 23:49:37 219
Hali!
Kíváncsivá tettél engem is de mennyi ideig ég illetve mennyi ideig bírja a kazánba? Kár hogy felénk még nem láttam sehol sem/Sopron/ Egy pár darabbal szívesen kipróbálnám.
Előzmény:
zsozé1 Creative Commons License 2009-11-01 21:02:38 218
Szevasz! Én Rimaszombatból (Szlovákia)rendeltem, ami 200 kilóméterre van tőlem. 12 € cent/kg. És még igyis megérte . 4 tonna + fuvar= 560 €. A brikett elsőosztályú és kőkemény.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!