Keresés

Részletes keresés

seeman Creative Commons License 2009-11-02 23:21:04 118
A próbaképek alapján jó vétel lehet.
A szűrőzésnak viszont lőttek! :)
A hozzászólás:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 23:12:58 116
képek D3-al

huhh, jól szétoffoljuk a topikot, se a váz, sem az obi nem canon :)
Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 23:09:07 115
259 euroról csacsognak, de késik, csak 2010 első negyedében dobják piacra

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!