Keresés

Részletes keresés

obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 23:12:58 116
képek D3-al

huhh, jól szétoffoljuk a topikot, se a váz, sem az obi nem canon :)
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 23:12:52 117
na annyit simán megér :)
A hozzászólás:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 23:09:07 115
259 euroról csacsognak, de késik, csak 2010 első negyedében dobják piacra
Előzmény:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 23:04:38 114
Mennyi lesz?:O Egyébként igen jól jönne egy nagylátó (aps-h-ra) de igazából most nem nagyon van pénz rá : a jövőre tervezek :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!