Keresés

Részletes keresés

yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 23:04:38 114
Mennyi lesz?:O Egyébként igen jól jönne egy nagylátó (aps-h-ra) de igazából most nem nagyon van pénz rá : a jövőre tervezek :)
A hozzászólás:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 23:00:52 113
...hát ez az

FF vázra keresel nagylátót?
Én a samyang 14/2.8-at várom, az még egész elfogadható árú (ha tényleg annyi lesz, mint amennyit beharangoztak)
Előzmény:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:57:49 112
fú az nagyon sok :S Annyiért már 12-24-et is lehet kapni jó esetben nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!