|
|
|
|
 |
yamahavalerossi
2009-11-02 23:04:38
|
114
|
| Mennyi lesz?:O Egyébként igen jól jönne egy nagylátó (aps-h-ra) de igazából most nem nagyon van pénz rá : a jövőre tervezek :) |
|
A hozzászólás:
 |
obi_van_kitobi
2009-11-02 23:00:52
|
113
|
...hát ez az
FF vázra keresel nagylátót? Én a samyang 14/2.8-at várom, az még egész elfogadható árú (ha tényleg annyi lesz, mint amennyit beharangoztak) |
|
Előzmény:
 |
yamahavalerossi
2009-11-02 22:57:49
|
112
|
| fú az nagyon sok :S Annyiért már 12-24-et is lehet kapni jó esetben nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|