Keresés

Részletes keresés

obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 23:00:52 113
...hát ez az

FF vázra keresel nagylátót?
Én a samyang 14/2.8-at várom, az még egész elfogadható árú (ha tényleg annyi lesz, mint amennyit beharangoztak)
A hozzászólás:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:57:49 112
fú az nagyon sok :S Annyiért már 12-24-et is lehet kapni jó esetben nem?
Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:53:20 111
60-at megérne, de keresgéltem és csak minimum a kétszereséért találtam..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!