|
|
|
|
 |
yamahavalerossi
2009-11-02 22:57:49
|
112
|
| fú az nagyon sok :S Annyiért már 12-24-et is lehet kapni jó esetben nem? |
|
A hozzászólás:
 |
obi_van_kitobi
2009-11-02 22:53:20
|
111
|
| 60-at megérne, de keresgéltem és csak minimum a kétszereséért találtam.. |
|
Előzmény:
 |
yamahavalerossi
2009-11-02 22:47:55
|
110
|
| Igen, csak FF-re van értelme :/. 60 körül láttam azt hiszem, talán annyit megérne, de valóban a szokatlan átfogás miatt nem lehetett valami sikeres termék. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|