Keresés

Részletes keresés

obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:53:20 111
60-at megérne, de keresgéltem és csak minimum a kétszereséért találtam..
A hozzászólás:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:47:55 110
Igen, csak FF-re van értelme :/. 60 körül láttam azt hiszem, talán annyit megérne, de valóban a szokatlan átfogás miatt nem lehetett valami sikeres termék.
Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:44:47 109
Ugyanezeket néztem az előbb, bevallom meglepődtem a képek láttán, de nem adnék érte pénzt. Fullframe vázra inkább 12-24, apsc-re értelmetlen átfogás, és azért a ebben a tartományban képminőségre is van jobb szvsz.

Egyébként nem rossz, kérdés, mennyit kérnek érte:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!