Keresés

Részletes keresés

obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:44:47 109
Ugyanezeket néztem az előbb, bevallom meglepődtem a képek láttán, de nem adnék érte pénzt. Fullframe vázra inkább 12-24, apsc-re értelmetlen átfogás, és azért a ebben a tartományban képminőségre is van jobb szvsz.

Egyébként nem rossz, kérdés, mennyit kérnek érte:)
A hozzászólás:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:40:33 107
http://www.flickr.com/photos/tags/sigma2040mmf28/

Nehogy sértődés legyen :D Én szeretnék nagyon egy ilyet, mondjuk ha sigma akkor 12-24 inkább ;)
Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:33:44 104
Akkor elnézést, ha jó...számomra ismeretlen volt, de aps-c-re nem tennék ilyet.
(a linkelt tesztben egy darab kép sincs :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!