|
|
|
|
 |
obi_van_kitobi
2009-11-02 22:44:47
|
109
|
Ugyanezeket néztem az előbb, bevallom meglepődtem a képek láttán, de nem adnék érte pénzt. Fullframe vázra inkább 12-24, apsc-re értelmetlen átfogás, és azért a ebben a tartományban képminőségre is van jobb szvsz.
Egyébként nem rossz, kérdés, mennyit kérnek érte:) |
|
A hozzászólás:
 |
yamahavalerossi
2009-11-02 22:40:33
|
107
|
http://www.flickr.com/photos/tags/sigma2040mmf28/
Nehogy sértődés legyen :D Én szeretnék nagyon egy ilyet, mondjuk ha sigma akkor 12-24 inkább ;) |
|
Előzmény:
 |
obi_van_kitobi
2009-11-02 22:33:44
|
104
|
Akkor elnézést, ha jó...számomra ismeretlen volt, de aps-c-re nem tennék ilyet. (a linkelt tesztben egy darab kép sincs :)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|