|
|
|
|
 |
imiapek
2009-11-03 07:53:58
|
120
|
Vagy a tamron, vagy a következő, ami még viszonylag kevés pénzből kihozható
Meghagyod a 18-55is-t és mellé veszel egy 28/28 vagy 24/2.8-at esetleg egy 35/2-t (bár ez inkább már fullframe látószög és mellé késöbb egy 70-200-at, vagy egy 85/1.8-at.
Nagyon jó ár/érték arányban az is-es kitobi. |
|
A hozzászólás:
 |
smart2
2009-11-02 22:37:12
|
106
|
szal a tamron, sigma 17/18-50-esei felé kacsingassak mert azok szebbek képileg?! hmm néztem teszteket velük. persze szép szép, de seholsem mondják azt hogy: "ez megéri a dupláját az IS kitobinak, cseréljétek erre" hüpphüpp hüpp :) |
|
Előzmény:
 |
imiapek
2009-11-02 22:17:54
|
99
|
sigma 24-70 szinte az összes front/back fókuszos és nem is jó
17-70-et is ki kell fogni
17-50/18-50 tamron/sigma 2.8 ultra jók sztem, de ezt is ki kell fogni
20-40-em nem volt, a többi majdnem mind:)
17-85 kuka
még esetleg a 17-40 (de abból is van nagyon jó, meg nem egészen jó)
ultimate 17-55/2.8:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|