Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-11-03 07:53:58 120
Vagy a tamron, vagy a következő, ami még viszonylag kevés pénzből kihozható

Meghagyod a 18-55is-t és mellé veszel egy 28/28 vagy 24/2.8-at esetleg egy 35/2-t (bár ez inkább már fullframe látószög és mellé késöbb egy 70-200-at, vagy egy 85/1.8-at.

Nagyon jó ár/érték arányban az is-es kitobi.
A hozzászólás:
smart2 Creative Commons License 2009-11-02 22:37:12 106
szal a tamron, sigma 17/18-50-esei felé kacsingassak mert azok szebbek képileg?!
hmm néztem teszteket velük. persze szép szép, de seholsem mondják azt hogy: "ez megéri a dupláját az IS kitobinak, cseréljétek erre" hüpphüpp hüpp :)
Előzmény:
imiapek Creative Commons License 2009-11-02 22:17:54 99
sigma 24-70 szinte az összes front/back fókuszos és nem is jó

17-70-et is ki kell fogni

17-50/18-50 tamron/sigma 2.8 ultra jók sztem, de ezt is ki kell fogni

20-40-em nem volt, a többi majdnem mind:)

17-85 kuka

még esetleg a 17-40 (de abból is van nagyon jó, meg nem egészen jó)

ultimate 17-55/2.8:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!