Keresés

Részletes keresés

yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:40:33 107
http://www.flickr.com/photos/tags/sigma2040mmf28/

Nehogy sértődés legyen :D Én szeretnék nagyon egy ilyet, mondjuk ha sigma akkor 12-24 inkább ;)
A hozzászólás:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:33:44 104
Akkor elnézést, ha jó...számomra ismeretlen volt, de aps-c-re nem tennék ilyet.
(a linkelt tesztben egy darab kép sincs :))
Előzmény:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:29:14 103
Hamutartónak? :O Én elég jókat hallottam róla. Igaz, igen kicsi az átfogása...
Katt ide

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!