Keresés

Részletes keresés

obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:33:44 104
Akkor elnézést, ha jó...számomra ismeretlen volt, de aps-c-re nem tennék ilyet.
(a linkelt tesztben egy darab kép sincs :))
A hozzászólás:
yamahavalerossi Creative Commons License 2009-11-02 22:29:14 103
Hamutartónak? :O Én elég jókat hallottam róla. Igaz, igen kicsi az átfogása...
Katt ide
Előzmény:
obi_van_kitobi Creative Commons License 2009-11-02 22:21:24 101
Milyen szempontból érzed kevésnek?

Azért kérdezem, mert az általad felsorolt objektívek eléggé eltérő tulajdonságokkal rendelkeznek.
Ha az átfogást érzed kevésnek, akkor arra csak az első (17-85) a megoldás, ha fényerőt, akkor viszont ez kapásból kiesik...
24-70 APS-C vázra nem az igazi (amúgy is marketing 2.8), 20-40-ről nem is hallottam de lefogadom, hogy max hamutartónak jó.

A tamron 17-50-et megelégedéssel használtam, de nehéz belőle pontos példányt kifogni, ha sikerül, akkor jól jártál.
A 17-70-es sigmát sokan istenítik, ém egy iszonyat ócska példánnyal találkoztam, de láttam vele jó fotókat is.(a 2.8 ennél max reklám)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!