|
|
|
|
 |
obi_van_kitobi
2009-11-02 22:33:44
|
104
|
Akkor elnézést, ha jó...számomra ismeretlen volt, de aps-c-re nem tennék ilyet. (a linkelt tesztben egy darab kép sincs :)) |
|
A hozzászólás:
 |
yamahavalerossi
2009-11-02 22:29:14
|
103
|
Hamutartónak? :O Én elég jókat hallottam róla. Igaz, igen kicsi az átfogása... Katt ide |
|
Előzmény:
 |
obi_van_kitobi
2009-11-02 22:21:24
|
101
|
Milyen szempontból érzed kevésnek?
Azért kérdezem, mert az általad felsorolt objektívek eléggé eltérő tulajdonságokkal rendelkeznek. Ha az átfogást érzed kevésnek, akkor arra csak az első (17-85) a megoldás, ha fényerőt, akkor viszont ez kapásból kiesik... 24-70 APS-C vázra nem az igazi (amúgy is marketing 2.8), 20-40-ről nem is hallottam de lefogadom, hogy max hamutartónak jó.
A tamron 17-50-et megelégedéssel használtam, de nehéz belőle pontos példányt kifogni, ha sikerül, akkor jól jártál. A 17-70-es sigmát sokan istenítik, ém egy iszonyat ócska példánnyal találkoztam, de láttam vele jó fotókat is.(a 2.8 ennél max reklám) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|