Keresés

Részletes keresés

smart2 Creative Commons License 2009-11-02 22:37:12 106
szal a tamron, sigma 17/18-50-esei felé kacsingassak mert azok szebbek képileg?!
hmm néztem teszteket velük. persze szép szép, de seholsem mondják azt hogy: "ez megéri a dupláját az IS kitobinak, cseréljétek erre" hüpphüpp hüpp :)
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-11-02 22:17:54 99
sigma 24-70 szinte az összes front/back fókuszos és nem is jó

17-70-et is ki kell fogni

17-50/18-50 tamron/sigma 2.8 ultra jók sztem, de ezt is ki kell fogni

20-40-em nem volt, a többi majdnem mind:)

17-85 kuka

még esetleg a 17-40 (de abból is van nagyon jó, meg nem egészen jó)

ultimate 17-55/2.8:)
Előzmény:
smart2 Creative Commons License 2009-11-02 22:12:23 98
szerintetek a 450d-m alap 18-55IS obiját ha kicsit kevessellem, mire lenne érdeme cserélni?
-17-85nek nagy a hordósítása 17-en azt írják mindenhol, de hobbi célra is gáz?
- Sigma EX DG 24-70 f2.8 is nincs, de fix 2.8 ami elég szimpi.
- Tamron 17-50/2.8
- Sigma 17-70mm F2.8-4.5 DC Macro
- Sigma 20-40 mm F/2.8- elég rövid az átfogása, emiatt nem igazán preferálom
- valamit kihagytam?


vagy inkább ne cseréljem mert azok sem adnak annyival szebb képet? a 200E-res kategóriára nincs pénzem, úgyhogy azokat ne is ajánljátok :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!