Keresés

Részletes keresés

ordii Creative Commons License 2009-11-02 23:49:37 219
Hali!
Kíváncsivá tettél engem is de mennyi ideig ég illetve mennyi ideig bírja a kazánba? Kár hogy felénk még nem láttam sehol sem/Sopron/ Egy pár darabbal szívesen kipróbálnám.
A hozzászólás:
zsozé1 Creative Commons License 2009-11-01 21:02:38 218
Szevasz! Én Rimaszombatból (Szlovákia)rendeltem, ami 200 kilóméterre van tőlem. 12 € cent/kg. És még igyis megérte . 4 tonna + fuvar= 560 €. A brikett elsőosztályú és kőkemény.
Előzmény:
unisignal_aefh Creative Commons License 2009-11-01 15:44:45 217
Szia!

Hol szerzed be a szalmabrikettet? Kipróbálnám én is a vegyestüzelésűben...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!