Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2009-11-01 10:08:29 95
Filmesen, dián szép tudott lenni, digin már elvérzik
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-11-01 09:30:19 94
Erről az obiról szeretném, ha megmondanátok a véleményeteket:
EF 28-105mm f/3.5-4.5 II USM
Mostanában láttam belőle 1-2 eladó darabot elég olcsón, csak azt nem tudom, hogy éri-e az árát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!