Keresés

Részletes keresés

<Zanavabets> Creative Commons License 2009-10-31 15:51:50 2484
A Déli-Bükkben készült, Hoya R72vel, egész konkrétan a felsőtárkányi medence a Vár-hegyről. Úgy látszódhat mintha ferde lenne a horizont, pedig nem is, a Bükk tényleg emelkedik keleti irányban. :) Nem volt ma sok pára a légkörben, de az is eltűnt IR fényben.
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-31 15:35:21 2483
Nekem a FF jobban tetszik, de az egy dolog. Milyen szűrő volt fent és hol készült? :)
Előzmény:
<Zanavabets> Creative Commons License 2009-10-31 15:33:27 2482
A másik kép lemaradt. Vélemények is érdekelnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!