|
|
|
|
 |
<Zanavabets>
2009-10-31 15:51:50
|
2484
|
| A Déli-Bükkben készült, Hoya R72vel, egész konkrétan a felsőtárkányi medence a Vár-hegyről. Úgy látszódhat mintha ferde lenne a horizont, pedig nem is, a Bükk tényleg emelkedik keleti irányban. :) Nem volt ma sok pára a légkörben, de az is eltűnt IR fényben. |
|
A hozzászólás:
 |
ZolaTeso
2009-10-31 15:35:21
|
2483
|
| Nekem a FF jobban tetszik, de az egy dolog. Milyen szűrő volt fent és hol készült? :) |
|
Előzmény:
 |
<Zanavabets>
2009-10-31 15:33:27
|
2482
|
A másik kép lemaradt. Vélemények is érdekelnek.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|