|
|
|
|
 |
ZolaTeso
2009-10-31 15:35:21
|
2483
|
| Nekem a FF jobban tetszik, de az egy dolog. Milyen szűrő volt fent és hol készült? :) |
|
A hozzászólás:
 |
<Zanavabets>
2009-10-31 15:33:27
|
2482
|
A másik kép lemaradt. Vélemények is érdekelnek.
 |
|
Előzmény:
 |
<Zanavabets>
2009-10-31 15:31:14
|
2481
|
Halihó. Próbálkoztam ma néhány IR tájképpel, ideálisak voltak a fények. Nagy hibát követ el aki nem megy ma infrázni, holnap hajnalra a levelek nagy része le fog fagyni. Két képet töltenék fel, egy kamerajpeg és ugyanaz PS-kúra után. EOS450D, 35mm, f/8, 8 sec, iso100.

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|