Keresés

Részletes keresés

<Zanavabets> Creative Commons License 2009-10-31 15:33:27 2482
A másik kép lemaradt. Vélemények is érdekelnek.

A hozzászólás:
<Zanavabets> Creative Commons License 2009-10-31 15:31:14 2481
Halihó.
Próbálkoztam ma néhány IR tájképpel, ideálisak voltak a fények. Nagy hibát követ el aki nem megy ma infrázni, holnap hajnalra a levelek nagy része le fog fagyni. Két képet töltenék fel, egy kamerajpeg és ugyanaz PS-kúra után. EOS450D, 35mm, f/8, 8 sec, iso100.



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!