|
|
|
|
 |
telescoper
2009-11-01 03:28:03
|
2486
|
| Hívom a Canont, hátha megmondják! :)) |
|
A hozzászólás:
 |
ZolaTeso
2009-10-31 15:10:13
|
2480
|
| Hehe... ez a triviális válasz volt, nyilván nem erre gondoltam, hanem arra, hogy miért van ekkora szórás a hotmirrorok között? A 10D és az 1DmkIII között nincs nagy eltérés hotmirrorban, de a 40D több fényértékkel sötétebb... |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2009-10-31 14:14:43
|
2479
|
| Azért lóg ki, mert jobban szűri a hotmirrorja az infrát. A hosszú expók miatt a fák koronája természetesen bemozdult, ez vízpart mellett kifejezetten tetszik is nekem, de én emiatt szedtem inkább ki a szűrőt, hogy azokról is tudjak éles képet csinálni. Viszont kellemesek a képek, alkalmasnak tűnnek átalakítás nélkül is. De a 10d üveglapért kiált! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|