Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-11-01 03:28:03 2486
Hívom a Canont, hátha megmondják! :))
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-31 15:10:13 2480
Hehe... ez a triviális válasz volt, nyilván nem erre gondoltam, hanem arra, hogy miért van ekkora szórás a hotmirrorok között? A 10D és az 1DmkIII között nincs nagy eltérés hotmirrorban, de a 40D több fényértékkel sötétebb...
Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2009-10-31 14:14:43 2479
Azért lóg ki, mert jobban szűri a hotmirrorja az infrát. A hosszú expók miatt a fák koronája természetesen bemozdult, ez vízpart mellett kifejezetten tetszik is nekem, de én emiatt szedtem inkább ki a szűrőt, hogy azokról is tudjak éles képet csinálni. Viszont kellemesek a képek, alkalmasnak tűnnek átalakítás nélkül is. De a 10d üveglapért kiált!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!