|
|
|
|
 |
ZolaTeso
2009-10-31 15:10:13
|
2480
|
| Hehe... ez a triviális válasz volt, nyilván nem erre gondoltam, hanem arra, hogy miért van ekkora szórás a hotmirrorok között? A 10D és az 1DmkIII között nincs nagy eltérés hotmirrorban, de a 40D több fényértékkel sötétebb... |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2009-10-31 14:14:43
|
2479
|
| Azért lóg ki, mert jobban szűri a hotmirrorja az infrát. A hosszú expók miatt a fák koronája természetesen bemozdult, ez vízpart mellett kifejezetten tetszik is nekem, de én emiatt szedtem inkább ki a szűrőt, hogy azokról is tudjak éles képet csinálni. Viszont kellemesek a képek, alkalmasnak tűnnek átalakítás nélkül is. De a 10d üveglapért kiált! |
|
Előzmény:
 |
ZolaTeso
2009-10-31 13:28:42
|
2478
|
Na hi.
Egyforma beállításokkal (ISO200, 15s, f8, IR850, 17mm) az alábbi képek jöttek létre, csak WB állítás után:
10D 1DmkIII 40D
A 40D esetében kicsit csaltam, mert nem 200, hanem 320 volt az iso :) Nem igazán értem, miért lóg ki ennyire a sorból.
Zola
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|