Keresés

Részletes keresés

ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-31 11:41:26 2477
Ha ez vígasztal, a Hubble első képei is homályosak voltak :)

Dobd át a számod emailben, valahol összefutunk és lehet játszani a szűrőkkel. Most lemegyek és 10D, 40D, 1D mkIII összehasonlítást fogok végezni :)
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-10-31 10:47:48 2475
Nem tehetem, annyira vacak, hogy itt is zavar a gépemen, nem, hogy más képernyőjén csúfoskodjon! (majd, ha lesz jobb, azt igen)
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-31 10:22:01 2474
Bánatos vagyok... kipróbáltam az 1D mkIII-t a vicc kedvéért 850es szűrővel... és működik vele... Szóval akkor most le kell mennem tesztelgetni ezt is... Arra számítottam, hogy olyasmi lesz, mint a 40D. No mindegy.

A hold fotóra kiváncsi leszek, hogy mit sikerül alkotni belőle :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!