|
|
|
|
 |
ZolaTeso
2009-10-31 11:41:26
|
2477
|
Ha ez vígasztal, a Hubble első képei is homályosak voltak :)
Dobd át a számod emailben, valahol összefutunk és lehet játszani a szűrőkkel. Most lemegyek és 10D, 40D, 1D mkIII összehasonlítást fogok végezni :) |
|
A hozzászólás:
 |
telescoper
2009-10-31 10:47:48
|
2475
|
| Nem tehetem, annyira vacak, hogy itt is zavar a gépemen, nem, hogy más képernyőjén csúfoskodjon! (majd, ha lesz jobb, azt igen) |
|
Előzmény:
 |
ZolaTeso
2009-10-31 10:22:01
|
2474
|
Bánatos vagyok... kipróbáltam az 1D mkIII-t a vicc kedvéért 850es szűrővel... és működik vele... Szóval akkor most le kell mennem tesztelgetni ezt is... Arra számítottam, hogy olyasmi lesz, mint a 40D. No mindegy.
A hold fotóra kiváncsi leszek, hogy mit sikerül alkotni belőle :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|