Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-10-31 10:48:46 2476
Azt a 850-es szűrőt én is kipróbálnám az infrás 300d-men!
telescoper Creative Commons License 2009-10-31 10:47:48 2475
Nem tehetem, annyira vacak, hogy itt is zavar a gépemen, nem, hogy más képernyőjén csúfoskodjon! (majd, ha lesz jobb, azt igen)
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-31 10:22:01 2474
Bánatos vagyok... kipróbáltam az 1D mkIII-t a vicc kedvéért 850es szűrővel... és működik vele... Szóval akkor most le kell mennem tesztelgetni ezt is... Arra számítottam, hogy olyasmi lesz, mint a 40D. No mindegy.

A hold fotóra kiváncsi leszek, hogy mit sikerül alkotni belőle :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!