|
|
|
|
 |
telescoper
2009-10-31 10:48:46
|
2476
|
| Azt a 850-es szűrőt én is kipróbálnám az infrás 300d-men! |
|
 |
telescoper
2009-10-31 10:47:48
|
2475
|
| Nem tehetem, annyira vacak, hogy itt is zavar a gépemen, nem, hogy más képernyőjén csúfoskodjon! (majd, ha lesz jobb, azt igen) |
|
A hozzászólás:
 |
ZolaTeso
2009-10-31 10:22:01
|
2474
|
Bánatos vagyok... kipróbáltam az 1D mkIII-t a vicc kedvéért 850es szűrővel... és működik vele... Szóval akkor most le kell mennem tesztelgetni ezt is... Arra számítottam, hogy olyasmi lesz, mint a 40D. No mindegy.
A hold fotóra kiváncsi leszek, hogy mit sikerül alkotni belőle :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|