Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2009-10-31 16:50:38 2485
Mint telesoper "megjósolta", megmondom mire gondoltam...:)
Kicsit eltájolva magam, azért estem pánikba, ahogy a NIKON-ról olvastam tőled, és később esett le, mekkora marhaság volt a kérdés. Főleg, hogy a felsorolt obik közül kettő is a régi, jó öreg analóg tipus. Azoknak meg tán mégse illene hotspotolni..:)
telescoper Creative Commons License 2009-10-31 01:35:49 2473
Talán arra gondolt, hogy 3 obihoz nem tudja belőni az af-et, csak max egyhez. De majd bubus megmondja.
A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2009-10-30 20:29:07 2471
Nem igaáz értem, hogy jutottál erre a következtetésre abból amit írtam. Én infrásítottam egy D50-et és imádom. Ha van egy fölös D70-ed, szerezz egy jó infrás obit hozzá (az említetteket egyáltalán nem ismerem), kicsi pénzért használt 18-55-öt pölö, alakít(ta)sd át és hangol(tas)d az AF-et a 18-55-höz és meg is vagy.
Előzmény:
panabubus Creative Commons License 2009-10-30 13:26:49 2467
szia!
akkor ha jól érteném: hagyjam inkább békén a D70-et eredeti állapotában?
("obiparkja": 28-85 TAMRON, 135/2.8 MIRAGE fix, VIVITAR 28-200 analóg)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!