Keresés

Részletes keresés

ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-30 20:01:27 2470
Hmmm... ez mondjuk érdekes lehet. Kiváncsi leszek az eredményre!
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-10-30 18:40:20 2469
Ha lett volna rá időm, de mentem volna pedig!!
(most készülődöm a Holdat infrában, távcsővel fotózni)
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2009-10-30 14:37:09 2468
Budapestiek, most mennyetek fotózni!!! Ragyogóan süt a Nap, Buda fölött szép fölhők is vannak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!