|
|
|
|
 |
henn
2009-12-05 18:22:40
|
308
|
| ...és még mindig eladó. nyolcvanezer? |
|
A hozzászólás:
 |
henn
2009-10-29 10:03:04
|
307
|
Senkinek se kell az akváriumunk? Lehet alkudni is!
Itt egy fénykép róla:
 |
|
Előzmény:
 |
henn
2009-09-19 16:54:20
|
303
|
Eladó egy 100x50x40cm-es (200 literes) akvárium plusz: fekete szekrény (egyik fogója leesett, de megvan) fekete tető szűrő (sacem marathon 1000) fűtőtest 50 kg lyukacsos szikla fekete kavics három sárga hal (labidochromis) + egy antennás harcsa
valamint egyéb hozzá tartozó apróságok. az egész hat és fél évvel ezelőtt újonnan lett vásárolva. irányár: 50 000 forint.
érdeklődni itt, vagy csimpilimpihovamesz@gmail.com
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|