Keresés

Részletes keresés

kawirzbácsi Creative Commons License 2009-10-31 19:07:34 11

A politika inkább húzza ki az országot a sz...-ból, mindhogy  jól menő rádióknak a száját fogná be.

 

üdv kawirz

A hozzászólás:
Lonestar64 Creative Commons License 2009-10-29 08:58:14 9

Hát most úgy néz ki tényleg elnémul......

A politika erre is rátette a kezét, és úgy döntöttek, hogy a Sláger és a Danubius rádió helyett inkább valami politikai rádiót fognak sugározni azokon a frekvenciákon.

Na ez a diktatúra.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!