Keresés

Részletes keresés

telescoper Creative Commons License 2009-10-27 08:42:46 2464
Köszi! Érdekes, így már megy (pedig nem mondanám, hogy nagy béna lennék a szgépek mellett)
Viszont tanulságos, kösz a képeket!
A hozzászólás:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-27 08:29:34 2463
Érdekes, nekem megy mindenhonnan...
Nem vagyok nagy forumguru, de megpróbálom beszúrni ide, mint linket.

IR

Meg áttoltam neked emailben is :)
Előzmény:
telescoper Creative Commons License 2009-10-27 08:17:43 2462
Sajnos nem. Chrome-ot használok, de megnéztem rókával is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!