|
|
|
|
 |
telescoper
2009-10-27 08:42:46
|
2464
|
Köszi! Érdekes, így már megy (pedig nem mondanám, hogy nagy béna lennék a szgépek mellett) Viszont tanulságos, kösz a képeket! |
|
A hozzászólás:
 |
ZolaTeso
2009-10-27 08:29:34
|
2463
|
Érdekes, nekem megy mindenhonnan... Nem vagyok nagy forumguru, de megpróbálom beszúrni ide, mint linket.
IR
Meg áttoltam neked emailben is :) |
|
Előzmény:
 |
telescoper
2009-10-27 08:17:43
|
2462
|
| Sajnos nem. Chrome-ot használok, de megnéztem rókával is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|