Keresés

Részletes keresés

Gyula65 Creative Commons License 2009-11-01 15:36:04 97
Megvettem! Szenzációs 8-10x-es nagyítást lehet vele elérni 60/2,8 EF-s obival.
Alaphelyzetben , mérőlécen 24 mm -, teljes közgyürűvel 2,4-3 mm a látómező. Csak ajánlani tudom. Üdv!
A hozzászólás:
<Zanavabets> Creative Commons License 2009-10-26 23:16:48 90
Sziasztok!
Van valakinek biztos infója arról hogy a mcgoat-féle közgyűrűsor EF-S objektívekkel működik-e? Mert tervezek egy ilyen beszerzést, de hülye lennék kifizetni a Canon közgyűrűsort ha ugyanazt olcsóbban is megkapom.
Legendák szóbeszédek nem érdekelnek, csak személyes tapasztalatok.
Grazie mille.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!