|
|
|
|
 |
Gyula65
2009-11-01 15:36:04
|
97
|
Megvettem! Szenzációs 8-10x-es nagyítást lehet vele elérni 60/2,8 EF-s obival. Alaphelyzetben , mérőlécen 24 mm -, teljes közgyürűvel 2,4-3 mm a látómező. Csak ajánlani tudom. Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
<Zanavabets>
2009-10-26 23:16:48
|
90
|
Sziasztok! Van valakinek biztos infója arról hogy a mcgoat-féle közgyűrűsor EF-S objektívekkel működik-e? Mert tervezek egy ilyen beszerzést, de hülye lennék kifizetni a Canon közgyűrűsort ha ugyanazt olcsóbban is megkapom. Legendák szóbeszédek nem érdekelnek, csak személyes tapasztalatok. Grazie mille. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|