Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2009-10-26 18:36:24 2461
Lehet, hogy beleért a kijelölésbe a végén a pont.
A hozzászólás:
telescoper Creative Commons License 2009-10-26 18:33:51 2460
Valami bénaság köti görcsbe az ujjaimat, hogy nem elérhető a hivatkozott link?
Előzmény:
ZolaTeso Creative Commons License 2009-10-26 10:21:50 2458
Na hi.

Na kicsit bohóckodtam hétvégén a kertben a 10D-vel, és feltekertem rá a 400/5.6L-t. Kipróbáltam közgyűrűvel is a konfigot. Elsősorban a fókusz eltolódása érdekelt, mivel jobban érzékelhető ezzel az objektívvel, mint egy nagylátóval. 720-as szűrővel kicsit érzékelhető volt már a probléma, de a 950-es egyértelműen kihozta. Tettem fel képeket ide: http://zola.2600.hu/IR_20091025/ .
Érdemes összehasonlítani a 7992 (720, AF), 7993 (950, változatlan fókusz), 7996 (950, manuálisan módosított fókusz), valamint a 8001, 8002, 8003 sorozatot, ahol AF, ugyanaz 950-nel és módosított fókuszú 950. Igazából az a kérdés, hogy ha a hotmirrort lecserélem, akkor is utána kell mindig állítanom, vagy sem?
Amúgy meg 720-as szűrővel, 17-40-nel olyan a kép széle, mintha sztereogrammot fotóznék...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!