Keresés

Részletes keresés

Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 18:25:38 80

Megértettem,köszönöm. Azért pedig,hogy beléd kötöttem azért bocs.


61antana Creative Commons License 2009-10-26 18:16:56 79
Ismerem őt is személyesen, mint ahogy Téged is. Poénkodik ám, csak ez nem jön át a neten. :)
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 18:09:11 76
Nem volt ebben semmi vita. Csak nem értem Én sem, hogy a kolléga mit nem ért ezen? Belémköt, ahelyett hogy megértené, tökmind1 melyiket veszi.
Előzmény:
61antana Creative Commons License 2009-10-26 18:02:28 75
Zoli=futoz=mcgoat árul ilyet.
Ahogy előbb Imi említette ebből tök mindegy milyet vesz az ember. Viszont egy dolog nem lett kitárgyalva. Régebben azért vettek ebből canon-t, mert csak az tudta átvinni az EF-S obik (mint a 60-as makró) jelét. De már abban az időben is aki csak EF-es obikra akarta használni, neki tök mindegy volt milyen márka, mert mindegyik jó volt. És ahogy itt leírták előttem, mivel nincs benne üveg, képalkotásba nem szól bele.

Visszatérve zoli cuccára, én úgy tudom ez átviszi az EF-S obik jelét is. Az ára meg a használtpiacihoz is elég baráti.

De ha itt a vita volt a lényeg, akkor bocs. Vitázzatok tovább nyugodtan. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!