|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-26 18:09:11
|
76
|
| Nem volt ebben semmi vita. Csak nem értem Én sem, hogy a kolléga mit nem ért ezen? Belémköt, ahelyett hogy megértené, tökmind1 melyiket veszi. |
|
A hozzászólás:
 |
61antana
2009-10-26 18:02:28
|
75
|
Zoli=futoz=mcgoat árul ilyet. Ahogy előbb Imi említette ebből tök mindegy milyet vesz az ember. Viszont egy dolog nem lett kitárgyalva. Régebben azért vettek ebből canon-t, mert csak az tudta átvinni az EF-S obik (mint a 60-as makró) jelét. De már abban az időben is aki csak EF-es obikra akarta használni, neki tök mindegy volt milyen márka, mert mindegyik jó volt. És ahogy itt leírták előttem, mivel nincs benne üveg, képalkotásba nem szól bele.
Visszatérve zoli cuccára, én úgy tudom ez átviszi az EF-S obik jelét is. Az ára meg a használtpiacihoz is elég baráti.
De ha itt a vita volt a lényeg, akkor bocs. Vitázzatok tovább nyugodtan. :) |
|
Előzmény:
 |
Sanon40D
2009-10-26 15:48:15
|
65
|
A Soligort is Zolinál próbáltad ki? Egyébként én nem beszéltem semmilyenen Zoliról. Ki Ő? Hogy jön ő a képbe?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|