|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-26 18:14:47
|
77
|
| Tévedsz, ilyenen nem fogom felidegesíteni magam:)... Sőt, inkább jót röhögök azon, hogy megpróbálom elmagyarázni, most már sokadszorra. Ugyanaz a canon, a kenko és az mcgoat mindenféle vonatkozásban. Kipróbáltam. De vedd meg mondjuk canon-t! |
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-10-26 17:14:47
|
74
|
Látod tudtam ez lesz a vége, ha nem azt veszem amit ti akartok. Te meg rendes vagy...megpróbáltad. Én azért nem haragszomrád,most egy kicsit ideges vagy. De ne feledd, a harag meg egy-két barát nem mindig jó tanácsadó. |
|
Előzmény:
 |
imiapek
2009-10-26 16:52:32
|
72
|
| Paraszt is vagy, nem csak szerencsétlen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|