Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-10-26 18:14:47 77
Tévedsz, ilyenen nem fogom felidegesíteni magam:)... Sőt, inkább jót röhögök azon, hogy megpróbálom elmagyarázni, most már sokadszorra. Ugyanaz a canon, a kenko és az mcgoat mindenféle vonatkozásban. Kipróbáltam. De vedd meg mondjuk canon-t!
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 17:14:47 74

Látod tudtam ez lesz a vége, ha nem azt veszem amit ti akartok.
Te meg rendes vagy...megpróbáltad.
Én azért nem haragszomrád,most egy kicsit ideges vagy.
De ne feledd, a harag meg egy-két barát nem mindig jó tanácsadó.
Előzmény:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:52:32 72
Paraszt is vagy, nem csak szerencsétlen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!