Keresés

Részletes keresés

Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 17:14:47 74

Látod tudtam ez lesz a vége, ha nem azt veszem amit ti akartok.
Te meg rendes vagy...megpróbáltad.
Én azért nem haragszomrád,most egy kicsit ideges vagy.
De ne feledd, a harag meg egy-két barát nem mindig jó tanácsadó.
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:52:32 72
Paraszt is vagy, nem csak szerencsétlen.
Előzmény:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 16:49:10 71

Akkor meg veszed és elküldöd ? Vagy csak hanglérkodtál?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!