Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:52:32 72
Paraszt is vagy, nem csak szerencsétlen.
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 16:49:10 71

Akkor meg veszed és elküldöd ? Vagy csak hanglérkodtál?
Előzmény:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:37:34 70
Akkor megmondom semmi, de úgy látom, rajtad nem lehet segíteni. Sok sikert.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!