Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:37:34 70
Akkor megmondom semmi, de úgy látom, rajtad nem lehet segíteni. Sok sikert.
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 16:35:37 69

Tőlem kérdezed? Te próbáltad....vagy nem?
Előzmény:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:30:06 68
:).

Mond már meg, szted látatlanban mi a különbség egy darab aluminiumon, amit felcsavarsz a vázad és az objektíved közé, az mondjuk +32mm-re viszi az obidat az érzékelőtől és továbbítja az af jelét a vázad felé...? Most már igazán érdekel!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!