|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-26 16:37:34
|
70
|
| Akkor megmondom semmi, de úgy látom, rajtad nem lehet segíteni. Sok sikert. |
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-10-26 16:35:37
|
69
|
Tőlem kérdezed? Te próbáltad....vagy nem? |
|
Előzmény:
 |
imiapek
2009-10-26 16:30:06
|
68
|
:).
Mond már meg, szted látatlanban mi a különbség egy darab aluminiumon, amit felcsavarsz a vázad és az objektíved közé, az mondjuk +32mm-re viszi az obidat az érzékelőtől és továbbítja az af jelét a vázad felé...? Most már igazán érdekel! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|