Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:30:06 68
:).

Mond már meg, szted látatlanban mi a különbség egy darab aluminiumon, amit felcsavarsz a vázad és az objektíved közé, az mondjuk +32mm-re viszi az obidat az érzékelőtől és továbbítja az af jelét a vázad felé...? Most már igazán érdekel!
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 16:05:23 67
És a Kenko-t?
Előzmény:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:00:21 66
Nem a soligort még régebben próbáltam egy 350d-vel meg egy 55-200-al. Zoli az mcgoat.hu tulajdonosa.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!