|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-26 16:30:06
|
68
|
:).
Mond már meg, szted látatlanban mi a különbség egy darab aluminiumon, amit felcsavarsz a vázad és az objektíved közé, az mondjuk +32mm-re viszi az obidat az érzékelőtől és továbbítja az af jelét a vázad felé...? Most már igazán érdekel! |
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-10-26 16:05:23
|
67
|
| És a Kenko-t? |
|
Előzmény:
 |
imiapek
2009-10-26 16:00:21
|
66
|
| Nem a soligort még régebben próbáltam egy 350d-vel meg egy 55-200-al. Zoli az mcgoat.hu tulajdonosa. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|