Keresés

Részletes keresés

Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 16:05:23 67
És a Kenko-t?
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-10-26 16:00:21 66
Nem a soligort még régebben próbáltam egy 350d-vel meg egy 55-200-al. Zoli az mcgoat.hu tulajdonosa.
Előzmény:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-26 15:48:15 65

A Soligort is Zolinál próbáltad ki?
Egyébként én nem beszéltem semmilyenen Zoliról. Ki Ő? Hogy jön ő a képbe?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!