|
|
|
|
 |
borzimorzi
2009-10-26 16:45:01
|
4260
|
Ez már igaz. Tudod, ez itt a középosztály alsó és középső szegmense, itt még tudnak a népek főzni.
Nyáron persze remekül ki lehet ülni a Dunánál az etetőkbe, mindig tele is vannak.
Ősszel már alig van hová menni, hacsak nem szereted a Cinielt. De hát a cukiba járás az olyan nőcis dolog. Meg alsó hangon 600-700 Kcal egy süti, és akkor még nem somlóit ettél.
Télen csak a Nánásin található Fontana marad. Tudod, ahol a 106-os kikanyarodik a Kadosáról a Nánásira, csak nem dél felé mégy, amerre a busz megy, hanem észak felé úgy 20-30 méterre. Jól főznek és elvitelre is adnak. Épp csak legutóbb nézettem magamat kicsit hülyének, mikor az egyik, kacsát tartalmazó ételre bökve megjegyeztem az Uramnak, hogy "alighanem finom az a kácsa". Mondanom sem kellett, hogy a főnök visszakérdezett, miből gondolom, hogy finom a szakácsa. Kicsit röhögtünk.
Plusz van még a Monte Christo a Nánásin kijjebb, az Emőd sarka környékén, de annak nem valami híres a konyhája. Ettől még lehet jó. És persze, aki szereti, annak a Pünkinél a görög. Csak ott meg igen hullámzó a teljesítmény és a finomsági szint. Ha a néni van, akkor minden tuti, de már a fiúkák keze alól nem ugyanaz a gyros jön ki.
Csót: b
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-10-26 15:40:02
|
4259
|
| Jó igen, mármint úgy értem, hogy a homokozón kívül nincs. Tehát ha például este beülne egy étterembe, vagy egy bárba, olyan nincs. |
|
Előzmény:
 |
borzimorzi
2009-10-25 21:39:19
|
4257
|
A felnőtt háziorvosi rendelőt a Monostori úton találod, telszáma 06 1 250 10 45. Egy kis kockaház az egész, a Nánásiről a Szentendrei felé haladva elhagyod a pizzéria-fitness club kombót, majd bekanyarodsz balra.
Az előttem szóló olvtárs szvsz annyiban téved, hogy közösségi élet igenis van, csak nem akkor, amikor ő munka után itthon van, vagyis este meg hétvégén. A közösségi élet itt leginkább a játszótéren zajlik, mégpedig délelőtt és délután, a résztvevők zömmel mamák, kismamák és üdítő kivételként kispapák, papák.
Csót: b |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|