Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kisidi Creative Commons License 2009-10-26 11:16:02 283
Ez egyre durvább. Úgy szerettem volna hinni, hogy valóban létezik és fellendítheti a gazdaságot picit, munkahelyeket teremt majd, stb. Megint naiv voltam. Most már azon lennék meglepve, ha valaha a VK. által vázolt képről derülne ki, hogy minden igaz, amit állított. Saját fülemmel hallottam még talán szeptemberben az egyik kereskedelmi adón az ő szájából olyan dolgokat, amik ezek szerint egyszerűen hazugságok voltak. Pl. Szentendrei társasház.
Előzmény:
KevinMulder Creative Commons License 2009-10-26 09:43:55 282
Ez mekkora :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!