Keresés

Részletes keresés

JordanT Creative Commons License 2009-10-25 21:40:44 61
Maradok Canon-berkeken belül. :D
A hozzászólás:
Laca999 Creative Commons License 2009-10-25 21:38:11 60
Azért mondtam. Nem jártál pl. a Nikon adok-veszekben sem. Ott is érdemes lenne megkérdezni:) Nemde?
Előzmény:
JordanT Creative Commons License 2009-10-25 21:35:13 59
Több helyen kérdezem, több infót kapok. Nemde?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!