Keresés

Részletes keresés

JordanT Creative Commons License 2009-10-25 21:35:13 59
Több helyen kérdezem, több infót kapok. Nemde?
A hozzászólás:
Laca999 Creative Commons License 2009-10-25 21:32:43 58
Még van pár topik, ahol ugyanazt megkérdezheted.
Előzmény:
JordanT Creative Commons License 2009-10-25 21:26:56 56
Inkább akkor már nekem segítsetek: portrézáshoz melyiket ajánlanátok: 50/1.4-et vagy 85/1.8-at? Áruk közel azonos. Pro-kontra érveket is szívesen fogadok.
Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!