|
|
|
|
 |
Carvi
2009-10-25 21:44:49
|
62
|
Tessék, itt a segítség... Szerintem: minél nagyobb a gyújtótávolság, annál jobb, tehát - kérdésedre válaszolva - a 85mm-es nyerőbb :) |
|
 |
Laca999
2009-10-25 21:32:43
|
58
|
| Még van pár topik, ahol ugyanazt megkérdezheted. |
|
A hozzászólás:
 |
JordanT
2009-10-25 21:26:56
|
56
|
Inkább akkor már nekem segítsetek: portrézáshoz melyiket ajánlanátok: 50/1.4-et vagy 85/1.8-at? Áruk közel azonos. Pro-kontra érveket is szívesen fogadok. Előre is köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|