|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-26 12:13:59
|
64
|
Szájába adták a rábeszélő dumát:)... Szép volt.
Nem, csak mesélték, meg láttam a fórumon, hogy mit tudsz szenvedni egy Canon közgyűrűn, amiben ismétlem nincs lencsetag, csak egy af közvetítő elektronika, ergo teljesen mindegy, hogy Canon, soligor (csak ef), kenko vagy mcgoat.
Pont 2 hónapja, mikor voltam Zolinál, próbáltam ki a közgyűrűsort, el is gondolkodtam a vásáron, mert nincs makróobjektívem, de a 70-200 közgyűrűvel elég szép eredményt mutatott. De tudod mit? Veszek egy Zolitól, hogy aztán kölcsönadhassam neked.
(amúgy ha másképp álltál volna hozzá, akkor még tőle is megkaphattad volna kipróbálásra, mert Ő olyan...) |
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-10-25 20:43:01
|
54
|
Ő sose próbálta, csak a szájába adták a rábeszélő dumát.(szerintem)
Neked elhiszem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|