Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-10-26 12:13:59 64
Szájába adták a rábeszélő dumát:)... Szép volt.

Nem, csak mesélték, meg láttam a fórumon, hogy mit tudsz szenvedni egy Canon közgyűrűn, amiben ismétlem nincs lencsetag, csak egy af közvetítő elektronika, ergo teljesen mindegy, hogy Canon, soligor (csak ef), kenko vagy mcgoat.

Pont 2 hónapja, mikor voltam Zolinál, próbáltam ki a közgyűrűsort, el is gondolkodtam a vásáron, mert nincs makróobjektívem, de a 70-200 közgyűrűvel elég szép eredményt mutatott. De tudod mit? Veszek egy Zolitól, hogy aztán kölcsönadhassam neked.

(amúgy ha másképp álltál volna hozzá, akkor még tőle is megkaphattad volna kipróbálásra, mert Ő olyan...)
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-25 20:43:01 54

Ő sose próbálta, csak a szájába adták a rábeszélő dumát.(szerintem)

Neked elhiszem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!