Keresés

Részletes keresés

foveon Creative Commons License 2009-10-25 18:54:55 2455
hat az a piros potty is inkabb csak jelzeserteku szokott lenni. en is szivok a fokuszalassal...
A hozzászólás:
DimensionSeven Creative Commons License 2009-10-25 18:45:31 2454

A "komponálás > szűrő fel > manuál fókusz a végtelenbe > exponál > fókusz picit vissza > exponál > fókusz picit vissza > exponál > stb..." módszer helyesebb megközelítés. (Persze ha van infrafókuszt jelző piros pötty az obin, az más, de ez a ritkább eset.)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-10-24 23:10:46 2448
Élesség? Találomra?

Manual Focus > Szűrő fel > Expo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!