|
|
|
|
 |
Sanon40D
2009-10-25 18:08:57
|
52
|
Figyelj már, ha nem volt rá szükséged akkor minek próbáltál több típust is? Hogy minél több ne keljen?... nem értem. |
|
A hozzászólás:
 |
imiapek
2009-10-25 17:54:11
|
51
|
| Mert nem volt rá szükségem. Csak kipróbáltam. A soligort is próbáltam. Rá volt írva, hogy soligor. A canon-t nem próbáltam. Arra az van írva, hogy Canon. Szerinted mi a különbség, komolyan kérdezem? |
|
Előzmény:
 |
Sanon40D
2009-10-25 17:12:20
|
50
|
Jhaaaa,csak próbáltad....és miért nem vetted meg? Mind a kettőt próbáltad? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|