Keresés

Részletes keresés

Sanon40D Creative Commons License 2009-10-25 18:08:57 52

Figyelj már, ha nem volt rá szükséged akkor minek próbáltál több típust is?
Hogy minél több ne keljen?... nem értem.
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-10-25 17:54:11 51
Mert nem volt rá szükségem. Csak kipróbáltam. A soligort is próbáltam. Rá volt írva, hogy soligor. A canon-t nem próbáltam. Arra az van írva, hogy Canon. Szerinted mi a különbség, komolyan kérdezem?
Előzmény:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-25 17:12:20 50

Jhaaaa,csak próbáltad....és miért nem vetted meg?
Mind a kettőt próbáltad?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!