|
|
|
|
 |
imiapek
2009-10-25 17:54:11
|
51
|
| Mert nem volt rá szükségem. Csak kipróbáltam. A soligort is próbáltam. Rá volt írva, hogy soligor. A canon-t nem próbáltam. Arra az van írva, hogy Canon. Szerinted mi a különbség, komolyan kérdezem? |
|
A hozzászólás:
 |
Sanon40D
2009-10-25 17:12:20
|
50
|
Jhaaaa,csak próbáltad....és miért nem vetted meg? Mind a kettőt próbáltad? |
|
Előzmény:
 |
imiapek
2009-10-25 17:02:02
|
49
|
| Nekem nincs, csak próbáltam és jó volt, bár nem tudom, hogy mi más lehetett volna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|