Keresés

Részletes keresés

imiapek Creative Commons License 2009-10-25 17:54:11 51
Mert nem volt rá szükségem. Csak kipróbáltam. A soligort is próbáltam. Rá volt írva, hogy soligor. A canon-t nem próbáltam. Arra az van írva, hogy Canon. Szerinted mi a különbség, komolyan kérdezem?
A hozzászólás:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-25 17:12:20 50

Jhaaaa,csak próbáltad....és miért nem vetted meg?
Mind a kettőt próbáltad?
Előzmény:
imiapek Creative Commons License 2009-10-25 17:02:02 49
Nekem nincs, csak próbáltam és jó volt, bár nem tudom, hogy mi más lehetett volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!