Keresés

Részletes keresés

Sanon40D Creative Commons License 2009-10-25 17:12:20 50

Jhaaaa,csak próbáltad....és miért nem vetted meg?
Mind a kettőt próbáltad?
A hozzászólás:
imiapek Creative Commons License 2009-10-25 17:02:02 49
Nekem nincs, csak próbáltam és jó volt, bár nem tudom, hogy mi más lehetett volna.
Előzmény:
Sanon40D Creative Commons License 2009-10-25 17:00:33 48

Szia.
Légyszíves a tiedet add már kölcsön míg kipróbálom.
Nagylelkűségedet előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!