|
|
|
|
 |
DimensionSeven
2009-10-25 18:45:31
|
2454
|
A "komponálás > szűrő fel > manuál fókusz a végtelenbe > exponál > fókusz picit vissza > exponál > fókusz picit vissza > exponál > stb..." módszer helyesebb megközelítés. (Persze ha van infrafókuszt jelző piros pötty az obin, az más, de ez a ritkább eset.) |
|
 |
speedlight
2009-10-24 23:12:03
|
2449
|
| Fizika: az infra fény fókusza máshol van, mint a láthatóé. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-10-24 23:10:46
|
2448
|
Élesség? Találomra?
Manual Focus > Szűrő fel > Expo |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|