|
|
|
|
 |
panabubus
2009-10-24 11:09:10
|
2445
|
| Persze. írom. |
|
A hozzászólás:
 |
ikarepma
2009-10-23 14:57:42
|
2443
|
| Emailben tudnál kis infót adni canon s3-al mire kell figyelni mit érdemes tudni? |
|
Előzmény:
 |
panabubus
2009-10-22 00:21:27
|
2440
|
Simán. Két példány is átment a kezemen..:) Eleinte kacérkodtam én is amikor az első 300D-, leváltás előtt állt, hogy nekimegyek. De aztán feladtam. Azt neccesebb is szétberhelni, meg szerintem épp az infránál nem lényeges annyira az az előny, amit a dslr-el nyújtanak.( DOF meg ilyesmi.)
itt van pár kép az album eleje táján az S3-assal. Engem tökéletesen kielégített.
Most a két régi szappantartó közül, egy CANON A40-et használok infrára. Sőt. Kellő "pofátlansággal" a CCD elé egy darab feketére hívott színes dia csík van betéve..:) És néha még sikerül is vele tényleg fotót készítenem..:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|