Keresés

Részletes keresés

ikarepma Creative Commons License 2009-10-23 14:57:42 2443
Emailben tudnál kis infót adni canon s3-al mire kell figyelni mit érdemes tudni?
A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2009-10-22 00:21:27 2440
Simán. Két példány is átment a kezemen..:) Eleinte kacérkodtam én is amikor az első 300D-, leváltás előtt állt, hogy nekimegyek. De aztán feladtam. Azt neccesebb is szétberhelni, meg szerintem épp az infránál nem lényeges annyira az az előny, amit a dslr-el nyújtanak.( DOF meg ilyesmi.)

itt van pár kép az album eleje táján az S3-assal. Engem tökéletesen kielégített.

Most a két régi szappantartó közül, egy CANON A40-et használok infrára. Sőt. Kellő "pofátlansággal" a CCD elé egy darab feketére hívott színes dia csík van betéve..:) És néha még sikerül is vele tényleg fotót készítenem..:)
Előzmény:
ikarepma Creative Commons License 2009-10-20 09:18:08 2436
Ez egy nyomós érv elfogadom. :)

Canon s3 is-nél akkor elméletileg megoldható lenne úgy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!